Open Atrium Toolbar (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Login
hr: Prijava

en: Menu
hr: Izbornik

en: Log out
hr: Odjava

en: Space
hr: Razmak

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
