Open Atrium Toolbar (7.x-2.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Login
ms: Log masuk

en: Log out
ms: Log keluar

en: Space
ms: Ruang

en: Dashboard
ms: Papan pemuka
