Open Atrium Toolbar (7.x-2.10) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Parents
cy: Rhieni

en: Menu
cy: Dewislen

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: Admin
cy: Gweinydd
