Open Atrium Toolbar (7.x-2.10) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Parents
fi: Ylätermit

en: Menu
fi: Valikko

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Sections
fi: Osiot

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: Subgroups
fi: Aliryhmät

en: Space
fi: Välilyönti

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Spaces
fi: Tilat

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Create new @type
fi: Luo uusi @type

en: Open Atrium Toolbar
fi: Open Atrium työkalupalkki

en: Open Atrium User Badge
fi: Open Atrium käyttäjän kulkukortti

en: Public Spaces
fi: Julkiset Tilat

en: Favorite Spaces
fi: Suosikkitilat

en: Caption for Spaces
fi: Tilan otsikko

en: Subspaces
fi: Alitilat

en: Create new section
fi: Luo uusi alue

en: Open Atrium Navigation
fi: Open Atrium Navigaatio

en: Open Atrium Space Menu
fi: Open Atrium tilavalikko
