Open Atrium Toolbar (7.x-2.10) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Parents
ro: Părinți

en: Menu
ro: Meniu

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Space
ro: spațiu

en: Favorites
ro: Favorite

en: Admin
ro: Administrator

en: Dashboard
ro: Panou de control
