Open Atrium Toolbar (7.x-2.11) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Favorites
kn: ಅಚ್ಚುಮೆಚ್ಚಿನವು
