Open Atrium Toolbar (7.x-2.13) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Login
af: Gebruiker

en: Parents
af: Voorgangers

en: home
af: tuis

en: Log out
af: Teken uit
