Open Atrium Toolbar (7.x-2.13) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Parents
nn: Overordna

en: Log out
nn: Logg ut

en: Dashboard
nn: Styringspanel
