Open Atrium Toolbar (7.x-2.15) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Parents
hi: जनक

en: Menu
hi: सूची

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: Space
hi: जगह

en: Admin
hi: प्रशासन
