Open Atrium Toolbar (7.x-2.15) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Parents
ka: მშობლები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Log out
ka: გამოსვლა
