Open Atrium Toolbar (7.x-2.16) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Groups
fr: Groupes

en: Group
fr: Groupe

en: Login
fr: Identifiant

en: home
fr: accueil

en: Site map
fr: Plan du site

en: Toolbar settings
fr: Paramètres de la barre d'outils

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: Edit profile
fr: Modifier le profil

en: Add Section
fr: Ajouter section

en: Subgroups
fr: Sous-groupes

en: Space
fr: Espace

en: Favorites
fr: Favoris

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Siblings
fr: Apparentés

en: Create new subspace
fr: Créer un nouveau sous-espace
