Open Atrium Toolbar (7.x-2.16) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Parents
fa: والدها

en: Menu
fa: قائم

en: Log out
fa: خروج

en: Edit profile
fa: تدوین پروفایل

en: Space
fa: فاصله
