Open Atrium Toolbar (7.x-2.17) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Group
bg: Група

en: Parents
bg: Родители

en: Menu
bg: Меню

en: Log out
bg: Излез

en: Favorites
bg: Любими

en: Dashboard
bg: Табло
