Open Atrium Toolbar (7.x-2.17) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Menu
eu: Menua

en: home
eu: hasiera

en: Site map
eu: Gune mapa

en: Log out
eu: Irten

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
