Open Atrium Toolbar (7.x-2.17) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Parents
gl: Pais

en: Menu
gl: Menú

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Space
gl: Espazo

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Dashboard
gl: Panel de control
