Open Atrium Toolbar (7.x-2.17) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Login
he: כניסה

en: Parents
he: אבות

en: Menu
he: תפריט

en: home
he: דף הבית

en: Site map
he: מפת אתר

en: Log out
he: יציאה

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: Space
he: רווח

en: Admin
he: מנהל

en: Spaces
he: מרחבים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
