Open Atrium Toolbar (7.x-2.17) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Log out
hy: Ելք

en: Space
hy: Տարածություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ
