Open Atrium Toolbar (7.x-2.18) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Menu
az: Menyu

en: Log out
az: Çıxış

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Space
az: Boşluq
