Open Atrium Toolbar (7.x-2.19) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Login
pl: Zaloguj

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Site map
pl: Mapa witryny

en: Toolbar settings
pl: Ustawienia paska narzędzi

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Sections
pl: Sekcje

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Add Section
pl: Dodaj Sekcję

en: Space
pl: Odstęp

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Dashboard
pl: Kokpit
