Open Atrium Toolbar (7.x-2.19) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Login
uk: Вхід

en: Parents
uk: Батьки

en: Menu
uk: Меню

en: home
uk: головна

en: Site map
uk: Мапа сайту

en: Toolbar settings
uk: Налаштування панелі інструментів

en: Log out
uk: Вихід

en: Sections
uk: Розділи

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Add Section
uk: Додати секцію

en: Space
uk: Пробіл

en: Favorites
uk: Вибране

en: Admin
uk: Адмін

en: Spaces
uk: Пробіли

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Siblings
uk: ЗІ спільним предком

en: Create new section
uk: Створити нову секцію

en: Button title
uk: Назва кнопки
