Open Atrium Toolbar (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: Group
pt: Grupo

en: Site map
pt: Mapa do site

en: Toolbar settings
pt: Configuração da barra de ferramentas

en: Log out
pt: Sair

en: Edit profile
pt: Editar perfil

en: Add Section
pt: Adicionar Seção

en: Subgroups
pt: Subgrupos

en: Space
pt: Espaço

en: Admin
pt: Administrar

en: Spaces
pt: Espaços

en: Dashboard
pt: Painel

en: OA Admin
pt: Administrador OA
