Open Atrium Toolbar (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
