Open Atrium Toolbar (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Login
it: Accedi

en: Site map
it: Sitemap

en: Log out
it: Esci

en: Edit profile
it: Modifica il profilo

en: Add Section
it: Aggiungi sezione

en: Space
it: Spazio
