Open Atrium Toolbar (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Site map
vi: Sơ đồ trang web

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
