Open Atrium Toolbar (7.x-2.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
