Open Atrium Toolbar (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Login
ug: كىرىش

en: Site map
ug: بېكەت خەرىتىسى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
