Open Atrium Toolbar (7.x-2.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
