Open Atrium Toolbar (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Site map
sk: Mapa webu

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Sections
sk: Sekcie

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Space
sk: Medzera

en: Admin
sk: Administrátor

en: Dashboard
sk: Nástenka
