Open Atrium Toolbar (7.x-2.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Login
fa: ورود

en: Menu
fa: منو

en: Site map
fa: نقشه سایت

en: Log out
fa: خروج

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Space
fa: فاصله

en: Admin
fa: مدیر

en: Dashboard
fa: میزکار
