Open Atrium Toolbar (7.x-2.8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Login
is: Innskráning

en: Menu
is: Valmynd

en: Log out
is: Útskrá

en: Edit profile
is: Breyta prófíl
