Open Atrium Toolbar (7.x-2.8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Menu
mn: Цэс

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Dashboard
mn: Самбар
