Open Atrium Toolbar (7.x-2.8) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Login
oc: Identificant

en: Menu
oc: Menú

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Space
oc: Espace

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
