Open Atrium Toolbar (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Parents
cs: Rodiče

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Space
cs: Mezera

en: Admin
cs: Administrátor

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
