Open Atrium Toolbar (7.x-2.9) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Parents
jv: Baboné

en: Log out
jv: Metu log

en: Space
jv: Spasi

en: Dashboard
jv: Dasbor
