Open Atrium Toolbar (7.x-2.9) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Login
lt: Prisijungti

en: Parents
lt: Tėvai

en: Menu
lt: Meniu

en: Site map
lt: Svetainės struktūra

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Space
lt: Tarpas

en: Admin
lt: Adminas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
