Open Atrium Tours (7.x-2.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Direction
sv: Riktning

en: Site Tours
sv: Webbplatsturer
