Open Atrium Tours (7.x-2.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Alignment
de: Ausrichtung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Direction
de: Richtung

en: Spaces
de: Leerzeichen

en: Icon class
de: Klasse des Icons

en: Drop up
de: Nach oben ausklappen
