Open Atrium Tours (7.x-2.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Alignment
es: Alineación

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Direction
es: Dirección

en: Spaces
es: Espacios
