Open Atrium Tours (7.x-2.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Direction
fi: Suunta

en: Spaces
fi: Tilat
