Open Atrium Tours (7.x-2.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Direction
he: כיוון

en: Spaces
he: מרחבים
