Open Atrium Documents (7.x-2.24) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: OG vocabulary
fi: OG sanasto
