Open Atrium Documents (7.x-2.26) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Attachments
pt: Anexos

en: Groups audience
pt: Grupos de audiência

en: Document Page
pt: Página de documento

en: An Open Atrium Document/Wiki page
pt: Um Documento/Página Wiki do Open Atrium
