Open Atrium Documents (7.x-2.33) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು
