Open Atrium Documents (7.x-2.33) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Section
nl: Sectie

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: -None-
nl: -Geen-

en: Groups audience
nl: Doelgroepen
