Open Atrium Documents (7.x-2.33) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Section
ru: Раздел

en: Attachments
ru: Вложения

en: Groups audience
ru: Находится в группах

en: OG vocabulary
ru: Словарь ОГ
