Open Atrium Documents (7.x-2.34) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Section
uk: Розділ

en: Attachments
uk: Вкладення

en: -None-
uk: -Немає-

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: OG vocabulary
uk: Словник ОГ
