Open Atrium Documents (7.x-2.35) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Section
ja: セクション

en: Attachments
ja: 添付

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者
