Open Atrium Documents (7.x-2.35) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Section
oc: Seccion

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats
