Open Atrium Documents (7.x-2.36) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Section
ca: Secció

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència
