Open Atrium Documents (7.x-2.36) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Section
de: Abschnitt

en: Attachments
de: Anhänge

en: Groups audience
de: Gruppenzugehörigkeit

en: Document Page
de: Wikibeitrag

en: An Open Atrium Document/Wiki page
de: Ein Open Atrium Wikibeitrag
